Can mes PSG-së dhe Bayern Munich

Can mes PSG-së dhe Bayern Munich

Mesfushori i Juventusit, Emre Can është objektiv i Paris Saint-Germain dhe Bayern Munich, raporton “Calciomercato”, transmeton RTKLive.

Transferimi i Aaron Ramsey tek torinezët ka bërë që Can të mendoj largimin nga kampionët e Italisë.

PSG dhe Bayern Munich raportohet se janë duke e përcjell me kujdes situatën e ish-lojtarit të Liverpoolit.

Madje, tashmë thuhet se dhe krerët e Juvës janë të gatshëm të nisin negociata me klubet e interesuara për Can. /rtklive/