Eliza Dushku i bën dedikim romantik bashkëshortit në përvjetorin e martesës

Eliza Dushku i bën dedikim romantik bashkëshortit në përvjetorin e martesës

Eliza Dushku dhe bashkëshorti i saj festojnë përvjetorin e parë të martesës.

Eliza Dushku ka ndarë me ndjekësit imazhe nga dita kur kurorëzoi martesën me partnerin.

Me këtë rast, ajo i kushtoi fjalë zemre bashkëshortit, në datën kur festojnë përvjetorin.

“Urime përvjetorin (përgjithmonë) Zotëri Palandijan, zemra ime. Bourne dhe unë jemi shumë me fat dhe në dashuri”, ka shkruar aktorja.

Për ndryshe, çifti ka pak kohë që u bënë prindër të një djali për herë të parë.