​Heroinë dhe marihunë në shtëpi, arrestohen dy persona

​Heroinë dhe marihunë në shtëpi, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar në Viti, pasi që gjatë kontrollit te të njëjtit dhe në shtëpinë e tyre janë gjetur dhe konfiskuar 9 gramë heroinë, 6.9 gramë marihuanë, një peshore elektronike dhe 240 qese të vogla minigripa.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit dërgohen në mbajtje.