Rita mahnit në imazhet bardhë e zi

Rita mahnit në imazhet bardhë e zi

Rita Ora krahas angazhimeve, u qëndron afër adhuruesve edhe përmes imazheve të ndryshme.

Këngëtarja shqiptare, është e njohur edhe për guximin që ka për t’u shfaqur pa grim, e thjeshtë dhe krejtësisht natyrale.

29 -vjeçarja e tillë erdhi edhe në fotografitë që ka sjellur së fundi në llogarinë e saj zyrtare në ‘Instagram’.

Rita u paraqit në disa fotografi bardhë e zi, teksa mahitni me pa make-up.

Ndryshe, Rita së fundi mbajti koncert në Tokio.