Ashley Graham për herë të parë del në publik gjatë shtatzënisë

Ashley Graham për herë të parë del në publik gjatë shtatzënisë

Supermodelja e njohur, Ashley Graham, para disa dite e ka bër të ditur vet për adhuruesit e saj se është shtatzënë.

Ajo ka postuar disa fotografi dhe video në rrjetin social 'Instagram' duke thënë se pret fëmijën e saj të parë.

Paparacit e fotografuan aktoren teksa kthehej në shtypin e saj në Los Angeles pasi ndejës së bebes që e pati në St. Barths.