Emina i thotë publikisht bashkëshortit: Më fal që ta bie shpirtin në fyt

Emina i thotë publikisht bashkëshortit: Më fal që ta bie shpirtin në fyt

Modelja Emina Çunmulaj ka ndarë me ndjekësit një video qesharake.

Emina Çunmulaj ka publikuar një video, ku po relaksohej bashkë me partnerin.

Teksa Sam Nazarian po qëndronte i ulur në një kënd, modelja po e filmonte atë dhe i la një mbishkrim me shaka videos.

“Të dua shumë, gjithçka e imja. Më fal qe ta bie shpirtin në fyt”, janë fjalët e Eminas.

Për ndryshe, Emina dhe Sam janë ndër çiftet më të dashura të estradës, ata janë prindër të dy vajzave.