​Vetura humb kontrollin dhe del nga rruga

​Vetura humb kontrollin dhe del nga rruga

Një mashkull duke drejtuar automjetin e tij në rrugën Ferizaj-Prishtinë nga pakujdesia ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rrugës.

Si pasojë lëndime trupore ka pësuar vetë drejtuesi i cili është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

Policia tha se është duke e hetuar rastin.