Gigi Hadid i uron Dua Lipës ditëlindjen

Gigi Hadid i uron Dua Lipës ditëlindjen

Modelja e njohur, Gigi Hadid, i ka uruar ditëlindjen këngëtares kosovare, Dua Lipa.

Gigi është motra e të dashurit të Duas, Anëar Hadid.

“Urime ditëlindja engjëll”, janë fjalët që kishte shkruar Gigi në fotografin e publikuar në Instagram.

Lipa dje ka mbushur 24 vjet, ditëlindjen e festoi me miq dhe familjarë.