Ky është çmimi që Tottenham ka caktuar për Eriksen-in

Ky është çmimi që Tottenham ka caktuar për Eriksen-in

Tottenham Hotspur kanë vendosur tashmë një çmim për të shitur mesfushorin Christian Eriksen, përpara afatit të 2 shtatorit.

Sipas mediumit britanik “Daily Mail”, Tottenhami është gati të shes mesfushorin për 50 milionë funta.

Juventusi, Real Madridi dhe Atletico Madridi janë skuadrat që po interesohen për Eriksenin.