Angelina Jolie flet rreth divorcit me Brad Pitt: Ndihem e lodhur

Angelina Jolie flet rreth divorcit me Brad Pitt: Ndihem e lodhur

Angelina Jolie e pranon se divorci me Brad Pitt ishte shumë i vështirë, duke e lënë atë ndjenjën “jo shumë të fortë” gjatë viteve të fundit, por, për fat të mirë, rolet e saj të ardhshme në ‘Eternals’ dhe ‘Maleficent’ i kanë dhënë një nxitje shumë të nevojshme.

Aktorja 44-vjeçare mahniti në tapetin e kuq në Disney’s D23 Expo të shtunën në mbrëmje, teksa ishte për të promovuar vazhdimin e Maleficent: Mistress Of Evil dhe rolin e saj të parashikuar si Thena në Marvel’s Eternals.

Angelina do të riaplikojë rolin e saj si një personazh mjaft i ashpër, ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë.

Angelina u nda nga Brad, 55 vjeç, në shtator 2016 pas dy vitesh martesë dhe 12 vjet së bashku.

Në mes të procedurave të divorcit të tyre, dyshja kanë luftuar në gjykatë mbi kujdestarinë e gjashtë fëmijëve të tyre – Maddox, 18, Pax, 15, Zahara, 14, Shiloh, 13, dhe binjakët Knox dhe Vivienne, 11, kështu që nuk është për t’u habitur se aktorja ndihet e lodhur.

Duke folur me E! News në D23, Angelina shpjegoi “Unë jam si të gjithë dhe… sidomos këto vitet e fundit nuk kanë qenë më të lehta, dhe nuk jam ndjerë shumë e fortë. ‘Ka diçka kur nuk ndjeheni shumë të fortë, ku e shtyni veten”.