Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 7 deri më 18 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 28 deri më 35 gradë celsius.

Moti nesër dhe gjatë fundjavës do të jetë i paqëndrueshëm dhe me reshje lokale të shiut.