Prishtinë: Rrahu të dashurën në veturë, largohet nga vendi i ngjarjes

Prishtinë: Rrahu të dashurën në veturë, largohet nga vendi i ngjarjes

Një femër në Prishtinë ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshje verbale ishte sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj.

Sipas viktimës sulmi kishte ndodhë brenda në veturën e të dashurit të saj por më pas kishte vazhduar edhe jashtë veturës.

I dyshuari pasi ishte vërejtur nga një qytetar, me veturë ishte larguar nga  vendi i ngjarjes.

Viktima si pasojë e sulmit ka marrë tretman mjekësor. Me rastin janë marrë njësitë policore dhe po vazhdon të hetohet.