Dua Lipa shkëlqen në krahët e motrës, në New York

Dua Lipa shkëlqen në krahët e motrës, në New York

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, është mjaft aktive nëpër mediat sociale me paraqitjet e saj publike.

Ylli me prejardhje shqiptare, po mahnit gjithë botën me talentin e saj në muzikë, duke u pritur mirë nga publiku me projektet e saj muzikore.

Derisa ajo ka gjithë vëmendjen me projektet muzikore, nuk lë pa u vënë në fokus nga mediat rozë edhe pamja e Duas.

Së fundmi ajo ka publikuar fotografi, ku shihet në krahë të së motrës Rinës, duke pozuar nga New Yorku.

Ato ngjajnë shumë me njëra tjetrën, dhe duket se janë të pandashme.