LeBron James bashkë me gruan për pushime në Itali

LeBron James bashkë me gruan për pushime në Itali

LeBron James dhe bashkëshortja e tij Savannah James janë më të dashuruar se kurrë!

Çifti janë parë duke ecur dorë për dore të hënën në Portofino, ltali.

Ata ishin të shoqëruar nga miq të basketbollistit, përfshirë, lojtarin Chris Paul.

LeBron kishte të veshur një bluzë të bardhë me pantallona shumëngjyrëshe dhe atlete Nike ndërkaq gruaja e tij një pantallona të gjëra rozë me këmishë të bardhë.

lebron james wife savannah hold hands italian vacation 014349513