Scarlett paraqitet e bukur dhe tërheqëse në premierën e “Marriage Story”

Scarlett paraqitet e bukur dhe tërheqëse në premierën e “Marriage Story”

Scarlett Johansson ka treguar shpinën e saj me tatuazhe derisa është paraqitur në premierën e “Marriarge Story”

Scarlett Johansson ka ngritur vetullat e saj lart javën e kaluar kurse ka thënë në një intervistë që ajo beson se me Woody Allen do të punonte në çdo kohë.

Paraqitja e saj në krah të Allen bëhet në kohën kur ai akuzohet se keqtrajtoi vajzën e tij të adoptuar Dylan kur ajo ishte fëmijëve, megjithatë, nuk duket se ka zbehur entuziazmin e aktores për Festivalin e Filmit Ndërkombëtarë në Toronto.

Ajo ishte e rrethuar nga fansat këtë të diele kur ka arritur në premierën e filmit të saj më të ri, “Marriage Story”, që po shfaqet në festivalin më të madh të Kanadasë për filmin.

Image