​Rrah bashkëshorten, arrestohet

​Rrah bashkëshorten, arrestohet

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Si pasojë e sulmit, viktima ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm.