Buja takohet me aktivistë të PDK-së

Buja takohet me aktivistë të PDK-së

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ramë Buja, është takuar me disa aktivistë të kësaj partie në kuadër të fushatës parazgjedhore për zgjedhjet e 6 tetorit.

“Takim me disa nga aktivistët e PDK-së nga nëndegët Bujan dhe Breg i Zi”, ka shkruar Buja në llogarinë e vet në “Facebook”.

Buja mban numrin 28 në listën e PDK-së për deputetë.


MË SHUME NGA Nacionale