Liam Payne dëshiron të ribashkohet ‘One Direction’

Liam Payne dëshiron të ribashkohet ‘One Direction’

Këngëtari anglez, Liam Payne, është hapur në lidhje me anën e errët të jetës në djaloshin më të pëlqyer të grupit “One Direction”.

I njëjti ka pranuar se jeta në “One Direction” ishte “toksike” dhe zbuloi se ai ishte grindur me shokun e tij të të njëjtit grup, Louis Tomlinson. Drama e fshehtë prapa skenave ishte që ai dhe Louis “absolutisht e urrenin njëri-tjetrin”.

Liam gjithashtu foli sinqerisht për anën e errët të jetës në grup, gjë që e çoi atë të luftonte me shëndetin e tij mendor.

Në një moment, ankthi i 26-vjeçarit ishte aq ekstrem sa nuk donte të dilte nga shtëpia, por u detyrua të dilte në skenë dhe të performojë para mijëra njerëzve.

Në mëngjesin e ‘Hits Radio’, Liam bëri zbulimin befasues për ‘luftën’ e tij me Louis.

“Kur ishim në grup, ndjehej një lloj i tillë, sepse ai ishte më i moshuari dhe sepse unë do të këndoja për mjaft kohë, të dy u futëm në një pozitë të çuditshme”, tha ai. “Ai dëshironte të bëhej udhëheqësi dhe unë po bëja gjërat e mia. Kështu që, në fillim nuk u morëm vesh fare”. “Ne e urrenim absolutisht njëri-tjetrin, ishte aq qesharak. Në të vërtetë i keq. Ne e fshehëm mirë këtë”.

I pyetur nëse Payne dëshiron të ribashkohet me “One Direction”, këngëtari thotë se është një dëshirë e tij, pavarësisht problemeve që kishin.

“A do të doja të ktheheshim së bashku? Po, patjetër. Unë nuk shoh ndonjë arsye pse ne nuk mundemi, por nëse kjo është mënyra se si ai mendon se varet vërtet nga ai”.

Grupi u nda në vitin 2016, gjashtë vjet pasi u formua në ‘X Factor’, dhe të gjithë ata kanë ndjekur projekte solo muzikore që nga ajo kohë.

Liam ishte gjithashtu i përfshirë në një marrëdhënie me Cheryl Cole, e cila është dhjetë vite më e moshuar se ai. Dyshja tani janë ndarë, por ndajnë një djalë dy vjeçar, Bear.