Granit Xhaka bëhet baba, publikon foton e parë me foshnjën

Granit Xhaka bëhet baba, publikon foton e parë me foshnjën

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë bërë prindër për herë të parë.

Ishte Graniti ai i cili e ka publikuar foton e parë me foshnjën, gjinia e të cilës është vajzë.

“Mirë se erdhe princesha jonë e vogël, babi dhe nëna të duan shumë”, ka shkruar ai pranë postimit të fotos.