Gjuajnë me armë ndaj një personi, dy të arrestuar

Gjuajnë me armë ndaj një personi, dy të arrestuar

Në Shirokë të Suharekës janë arrestuar dy burra pasi dyshohet se kanë shtënë tri herë me armë zjarri ndaj një personi.

Njësiti policor në vendin e ngjarjes ka gjetur dhe ka konfiskuar tri gëzhoja dhe një armë gjysmëautomatike.

Nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.