Aksident në Viti, lëndohen tri femra

Aksident në Viti, lëndohen tri femra

Në Viti Ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një veturë të cilën ka qenë duke e drejtuar një femër, e cila ishte vetëaksidentuar dhe kishte dalë jashtë rrugës.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy pasagjere,  të cilat pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar.