Binjaket po “pushtojnë” botën e modës

Binjaket po “pushtojnë” botën e modës

Nëse nuk ke një stil të veçantë, atëherë vështirë të quhesh një supermodele. Por nëse ke një binjake, atëherë është një lajm i shkëlqyer.

Binjaket gjermane Inka dhe Neele Hoeper, 25 vjeçe, ishin të përzgjedhurat për të veshur fustanet Elizabethan e kjo gjë po ndodh shpesh së fundmi. Ato zbuluan për “Daily Mail” se qëndrojnë aq pranë njëra-tjetrës sa nuk kanë pasur kurrë një të dashur.

“Shumë njerëz thonë se jemi shumë të çuditshme. Trupat tanë lëvizin së bashku, ne mendojmë njësoj, përfundojmë fjalitë e njëra-tjetrës dhe kemi të njëjtat ëndrra”, shprehen binjaket gjermane.

Këto janë disa nga detajet që i bëjnë edhe më të kërkuara binjaket në industrinë e modës, ndërsa ato kanë me milionë ndjekës në llogaritë e tyre në rrjetet sociale.

Më poshtë mund të shihni edhe binjake të tjera të cilat kanë pasur sukses në rrjetet sociale e më pas edhe në modë.

Andrea dhe Brittany

Elisha dhe Renee Herbert

Kelsey dhe Baylee Soles

Gülcan dhe Sahinur

Shannon dhe Shannade

Amalie dhe Cecilie Moosgaard Nielsen

Inka dhe Neele Hoeper


MË SHUME NGA Kuriozitete