U vodh kasaforta e pensioneve në Krujë, reagon Rama

U vodh kasaforta e pensioneve në Krujë, reagon Rama

Mbi grabitjen e miliona lekëve në kasafortën e pensioneve në Krujë ka reaguar kryeministri Edi Rama.

Përmes një postimi në Instagram, Rama shkruan:

“Kapja e menjëhershme e autorëve të vjedhjes së kasafortës së pensioneve në Krujë, që zbardh edhe disa grabitje të të njëjtëve autorë, një tjetër dëshmi e rritjes së forcës goditëse të Policisë së Shtetit dhe gatishmërisë së saj për sprovën e afërt kundër Krimit të Organizuar & KÇK.”