Shtrihet në spital reperi i njohur

Shtrihet në spital reperi i njohur

French Montana është shtruar në spital në Los Angelos pasi kishte probleme kardiake.

Ai u dërgua me shpejtësi në një spital nga ambulanca të enjten rreth orës 01:30, shkruan TMZ

Burimet e lidhura me reperin thonë se ai kishte dhimbje të forta në stomak.

Ai tani po merr trajtimin e duhur dhe pritet të dalë shpejt nga spitali.