Kanos me thikë vëllanë, arrestohet 27-vjeçari

Kanos me thikë vëllanë, arrestohet 27-vjeçari

Një 27-vjeçar është arrestuar në flagrancë për kanosjen me thikë të vëllait të tij.

Ngjarja ka ndodhur në Fushë Krujë. Shtetasi B.M. pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij T.M, e ka kanosur edhe me thikë.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua një thikë./oranews/