Sulmohet nga ish i dashuri, arrestohet i dyshuari

Sulmohet nga ish i dashuri, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës raporton se dje në Prishtinë një femër është sulmuar fizikisht nga i dyshuari, ish-i dashuri i saj.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar.