Ahmeti: Tregu i ri është në prokurim, tenderi i hapur deri më 10 shkurt

Ahmeti: Tregu i ri është në prokurim, tenderi i hapur deri më 10 shkurt

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se tregu i ri i qytetit është në prokurim.

Përmes një postimi në Facebook ai ka thënë se tenderi është i hapur deri me 10 shkurt dhe pas fazës së ankesave mund të fillojmë me ndërtim.

Ai tutje ka postuar disa fotografi përmes të cilave paraqitet projekti i ndërtimit të tregut.


MË SHUME NGA Nacionale