Vushtrri, arrestohet pasi e kanosi kunatën

Vushtrri, arrestohet pasi e kanosi kunatën

Një i dyshuar është arrestuar në Vushtrri pasi më 21 janar, nga një mosmarrëveshje kishte kanosur kunatën e tij.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.