Një femër kanosë policët, arrestohet

Një femër kanosë policët, arrestohet

Policia e Kosovës ka arrestuar një femër pasi e njëjta ka sulmuar verbalisht dhe ka kanosur policët.

Rasti ka ndodhur të dielën në Fushë Kosovë në ora 03:00.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit e dyshuara dërgohet në mbajtje.