Haxhiu: Ende nuk ka konfirmim për takimin Kurti-Mustafa

Haxhiu: Ende nuk ka konfirmim për takimin Kurti-Mustafa

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe ai i LDK-së, Isa Mustafa, nuk kanë caktuar ende një takim të radhës.

Edhe pse në media u raportua që të dy liderët do të takohen sot, nënkryetarja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu ka konfirmuar për Ekonomia Online se ende nuk është caktuar takimi i radhës ndërmjet dy liderëve.