Futbollisti kosovar Erion Kajtazi ka vdekur sot dhe lajmin e ka bërë të ditur Federata e Futbollit e Kosovës. Rasti ka ndodhur në ndeshjen A&N – Trepça’89, në kuadër të Superligës në kategorinë e juniorëve.

Vazhdo leximin