Prishtina mposht Tiranën në Ligën e Kampionëve
Sport

Prishtina mposht Tiranën në Ligën e Kampionëve

Prishtina e ka nisur furishëm sezonin në Ligën e Kampionëve të Futsallit, raporton RTKLive.com.

Prishtinasit sonte munden Tiranën, me rezultat 3-0, sfidë kjo e zhvilluar në Prishtinë, në kuadër të rundit preliminar.

Skuadra prishtinase ishte ekip më i mirë në parket së skuadra tiranase. Dervisha më dygolësh dhe Rukovci më një gol u përkujdesën për fitoren e Prishtinës.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa