Policia e Kosovës ka konfiskuar, sot pasdite në Prishtinë, gjashtë paketime me substancë që dyshohet të jetë kokainë me peshë 220 gramë dhe ka arrestuar një të dyshuar për blerje, posedim dhe shitje të paautorizuar të narkotikeve.

Vazhdo leximin