Besnik Bislimi mban konferencë për media
Sharr Travel

Besnik Bislimi mban konferencë për media

Lëvizja VETËVENDOSJE! sot mban konferencë për media. Në konferencë flet nënkryetari Besnik Bislimi.

Konferenca mbahet në zyret e LV-së në Arbëri dhe fillon në ora 12:00.


MË SHUME NGA Ekonomi