Njihuni me Këmbimin Valutor, 14 Janar 2022
Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 14 Janar 2022

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Euros, Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Dollari ka shënuar rënie.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

                             
Dollari:                                Blihet 106                                                  Shitet 106.9

Euro:                                   Blihet 121.9                                                Shitet 122.5

 


MË SHUME NGA Ekonomi