Ministrja Hajdari raporton për gjendjen e rezervave shtetërore
Foto RTK
Ekonomi

Ministrja Hajdari raporton për gjendjen e rezervave shtetërore

A.B/ RTKlive.com

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti sot do të mbajë mbledhje, në të cilën do të raportojë Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, lidhur me gjendjen dhe administrimin e rezervave shtetërore të mallrave.

Raportimi fillon në ora 11:00.


MË SHUME NGA Ekonomi