Nafta edhe sot 1.60 cent
Ekonomi

Nafta edhe sot 1.60 cent

Fadil Sertolli/ RTKlive

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar limitin e çmimeve të derivateve për 24 orët e ardhshme.

Sipas njoftimit të ministrisë, çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës është si në vijim.

Çmimi për dizel është 1.60, benzina 1.34 dhe gasi 0.75 cent.

Këto çmime janë valide deri nesër në orën 10:00.


A.R Katana
Kosovo Telecom
Golden Eagle

MË SHUME NGA Ekonomi