Asnjë rast i ri dhe asnjë vdekje me Covid 19
Foto: RTKlive
Shëndetësi

Asnjë rast i ri dhe asnjë vdekje me Covid 19

V. Thaçi / RTKlive

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit nuk është regjistruar asnjë rast i ri me Covid-19, nga 56 testimet që janë bërë.

Sipas MSH-së, nuk ka humbur jetën asnjë person, kurse janë shëruar 3 persona.

Prej fillimit të vaksinimit, në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.836.739 doza të vaksinës anti Covid, njofton MSh.

 


MË SHUME NGA Shëndetësi