Zbulohet data zyrtare e lansimit të Oppo Reno 3
Sharr Travel

Zbulohet data zyrtare e lansimit të Oppo Reno 3

OPPO ka sjellë shumë gjëra interesante gjatë ditës së fundit në Inno 2019.

Ka syze të reja AR dhe një CPS të ri 5G që vijnë gjatë tremujorit të parë të vitit 2020.

Gjithashtu ka shfaqur kamerën selfie nën ekran që do t’i jep fund epokës së kornizave, por tani është zbuluar edhe një lajm më i rëndësishëm në lidhje me OPPO Reno 3.

OPPO Reno 3 dhe Reno 3 Pro i ri do të dalin në treg ditën e enjte, më 26 dhjetor.

Ky informacion vjen drejtpërdrejt në faqen kineze të mediave sociale Weibo, dhe u njoftua direkt nga OPPO.

Kompania gjithashtu mund të lansoj edhe një palë të të dëgjuesve, sipas raportimeve.