Rrjedhin pamje të reja të OnePlus Nord
Sharr Travel

Rrjedhin pamje të reja të OnePlus Nord

Disa ditë para prezantimit, më shumë fotografi të telefonit të mençur dhe të lirë, OnePlus Nord u shfaqën në internet.

Më 21 korrik, OnePlus dëshiron të prezantojë zyrtarisht telefonin e mençur, transmeton Telegrafi.

Fotot tregojnë një telefon “të hollë”, i cili ka dy kamera selfie dhe të rregulluara horizontalisht dhe ka katër kamera në anën e pasme vertikalisht.

Deri më tani, pajisja dihej gjithashtu se kishte një çip Snapdragon 765G dhe një ekran AMHLED 90Hz dhe pritet të kushtojë midis 300 dhe 500 dollarë.

OnePlus Nord u shfaq gjithashtu shumë shkurt në një video që prodhuesi lëshoi ​​në fillim të korrikut. /Telegrafi/