Google njoftoi aksidentalisht për një produkt të ri

Google njoftoi aksidentalisht për një produkt të ri

Në prag të konferencës për zhvilluesit I / O, kompania bëri një njoftim të hershëm.

Google lëshoi ​​një shkrim në Twitter që padyshim nuk ishte planifikuar në atë mënyrë.

Për shembull, llogaria @Android publikoi të enjten një mesazh që raportonte për kufjet pa tel të quajtura Pixel Buds të Serie A.

Por problemi është se produkti nuk është paraqitur ende dhe ky shkrim në Twitter u zbulua nga 9to5Google, ndër të tjera, transmeton Telegrafi.

Aktualisht nuk ka shumë informacion në lidhje me kufjet. Shkrimi flet për “kufje që kanë një zë me cilësi të lartë dhe ndarje të shpejtë të Bluetooth”.

Çmimi prej 179 dollarësh gjithashtu ka dalë paraprakisht. Se si ato ndryshojnë nga kufjet e tjera nuk dihet ende.

Mund të supozohet se më shumë do të mësohet në konferencën e zhvilluesve të I / O që do të mbahet më 18 maj.

Ngjarja, e cila u anulua plotësisht vitin e kaluar për shkak të pandemisë, do të zhvillohet thjesht virtuale këtë vit. /Telegrafi/