148 pacientë të shtrirë në Spitalin e Pejës
Sharr Travel

148 pacientë të shtrirë në Spitalin e Pejës

Në spitalin e përgjithshëm në Pejë janë 148 pacientë me COVID-19.

Prej tyre 119 janë në oksigjenoterapi dhe 39 janë në gjendje të rëndë. Ndërsa në 24 orët e fundit janë shëruar 23 pacientë e 6 janë pranuar.


MË SHUME NGA Shëndetësi