Mbi 9 mijë raste aktive me Covid-19
Shëndetësi

Mbi 9 mijë raste aktive me Covid-19

RTKlive

Ministria e Shëndetësisë njoftoi dje se nga nga 1.233 testime, 582 kanë rezultuar pozitivë.

Në 24 orët e fundit ka pasur një rast të vdekjes me COVID-19, ndërsa janë shëruar 635 persona dhe kështu numri i rasteve pozitive është 9,240.  

 


APR
Romay Lift