Mbi 10 mijë raste aktive me Covid-19
Rtklive
Shëndetësi

Mbi 10 mijë raste aktive me Covid-19

Kimete Kasumi/ RTKlive

Aktualisht janë 10 mijë e 639 raste aktive me Covid-19.

Në 24 orët e fundit janë shënuar dy vdekje dhe 1 mijë e 603 raste të reja.

Gjatë kësaj periudhe janë shëruar edhe 1 mijë e 792 persona.


MË SHUME NGA Shëndetësi