Një i vdekur dhe 483 raste të reja me COVID-19
Rtklive
Shëndetësi

Një i vdekur dhe 483 raste të reja me COVID-19

Emine Hoti/RTKlive

Ministria e Shëndetësisë ka njoftur se gjatë 24 orëve të fundit ka vdekur një person si pasojë e infektimit me COVID-19.

Sipas MSh-së, nga 1598 testime janë shënuar edhe 483  raste të reja pozitive me COVID-19.

 Ndërkaq, gjatë 24 orëve të fundit janë vaksinuar 45 qytetarë.


MË SHUME NGA Shëndetësi