34 raste aktive me koronavirus
Shëndetësi

34 raste aktive me koronavirus

RTKlive

34 raste aktive me koronavirus janë aktualisht në Kosovë.

Në njoftimin e IKSHPK-së bëhet e ditur se janë regjistruar 4 raste të reja, dhe janë shëruar 4 persona.

Mund të jetë një imazh i teksti


MË SHUME NGA Shëndetësi