Feronikeli – Prishtina, formacionet e mundshme

Feronikeli – Prishtina, formacionet e mundshme

Ka mbetur edhe një ore deri në fillimin e ndeshjes kryesore që e përcakton titullin e kampiones në IPKO Superligë mes Feronikelit Dhe Prishtinës.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe atmosfera pritet të jetë e zjarrtë.

Formacionet e mundshme:

Feronikeli: Smakiqi, Islami, Prekazi, Lladrovci, Hoxha, Dabiqaj, Millaku, Da Silva, Hoti, Fazliu, Rexha.

Prishtina: Bekaj, Thaqi, Bekteshi, Dallku, Bashiru, Miftaraj, Mustafa, Ahmeti, Pefqeli, Mankenda, Khalid.