Shpërthen te Barça, Messi dhe Griezmann nuk flasin me njëri-tjetrin

Shpërthen te Barça, Messi dhe Griezmann nuk flasin me njëri-tjetrin

Situata te Barcelona është si mos më keq. Ekipi katalanas humbi kundër Levantes me rezultatin 3-1, ndërsa barazoi 0-0 kundër Slavias së Pragues në Champions Leagues.

Trajneri Ernesto Valverde rrezikon që shumë shpejt të shkarkohet.

Marrëdhënia ndërmjet Lionel Messit dhe Antonie Griezmannit është e akullt. Ata nuk kanë komunikim mes tyre dhe kjo po ndikon dhe në rezultatet e ekipit.

“El Chiringuito” ka publikuar lajmin dhe tregon arsyen se pse po ndodh diçka e tillë, transmeton KJ.

Argjentinasi nuk e ka mirëpritur francezin dhe për faktin se dëshironte të rikthente Neymarin në Spanjë.