​Interesim i madh nga mediat e huaja për konferencën e Challandes
Sharr Travel

​Interesim i madh nga mediat e huaja për konferencën e Challandes

Kosova pas pak minutash do ta mbajë konferencën e fundit për media para ndeshjes ndaj Anglisë.

Në stadiumin "Fadil Vokrri" shihet një interesim tejet i madh i mediave, sidomos atyre të huaja për të përcjellë konferencën në të cilën pritet të paraqitet trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, së bashku me një lojtarë.

Kujtojmë që ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë zhvillohet nesër me fillim nga ora 18:00 në stadiumin "Fadil Vokrri" në Prishtinë.