Kështu mbyllen pjesët e paraTottenham-Leipzing dhe Atalanta-Valencia

Kështu mbyllen pjesët e paraTottenham-Leipzing dhe Atalanta-Valencia

Pjesa e parë ndërmjet Tottenhamit dhe Lepizingut, është mbyllur pa gola, takim ky që po luhet në kuadër të 1/16 e finales së Ligës së Kampionëve.

Ndërkohë, në sfidën tjetër të natës së sotme mes Atalantës dhe Valencias, pjesa e parë është mbyllur me epërsinë e skuadrës italiane prej 2-0.

Hateboer (16’) dhe Ilicic (42’), shënuan nga një gol për Atalantën.